Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Katalog roślin 2019

Prezentujemy Państwu drugie wydanie Katalogu roślin produkowanych w szkółce Clematis Źródło Dobrych Pnączy. Poza krótkimi poradami i piktogramową charakterystyką poszczególnych roślin, znajdą w nim Państwo kody QR. Po wczytaniu kodu za pomocą smartfona z odpowiednim oprogramowaniem dotrą Państwo bezpośrednio do opisu rośliny i wielu zdjęć, a także artykułu lub filmu instruktażowego. Liczymy, że znacznie ułatwi to dobranie odpowiednich roślin oraz poznanie najlepszych możliwości ich stosowania oraz sposobów uprawy.

 

W wydaniu na 2018 rok znajdą Państwo interesujące rośliny - nowe odmiany powojników z naszej szkółki, aktinidie, wisterie, a także derenie, maliny, jeżyny arktyczne, morwę i fuksję, która nadaje się do uprawy ogrodowej.

 

Poprzednia edycja katalogu spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Katalog roślin 2017-2018 został nagrodzony ostał nagrodzony Zielonym Laurem wystawy Zieleń to Życie 2017!

 

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.