Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Pnącza w zieleni miejskiej i przy drogach

Dlaczego warto sadzić pnącza w mieście? Jest co najmniej 14 powodów i wszystkie zostały szczegółowo omówione i zilustrowane w trzecim, całkowicie nowym wydaniu broszury "Pnącza w zieleni miejskiej i przy drogach" autorstwa Szczepana Marczyńskiego. Publikacja z pewnością stanie się niezastąpionym źródłem wiedzy dla wszystkich poszukujących profesjonalnej informacji o tej wartościowej grupie roślin.

Oprócz mnóstwa praktycznych porad i ponad setki zdjęć ułatwiających poznanie, dobór oraz uprawę pnączy i roślin okrywowych zawiera ono zestaw polecanych roślin, które sprawdziły się w trudnych warunkach miejskich, czyli m.in. przy ulicach, na stropach nad garażami podziemnymi oraz na ekranach akustycznych. Publikacja z pewnością stanie się niezastąpionym źródłem wiedzy dla wszystkich poszukujących profesjonalnej informacji o tej wartościowej grupie roślin.


Broszura dystrybuowana jest przez naszą szkółkę. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem egzemplarza prosimy o informację na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wersja elektroniczna dostępna jest tutaj.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.