Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Katalog roślin 2017-2018

Wydaliśmy interaktywny, bogato ilustrowany katalog, który znacznie ułatwi dobór właściwych roślin, zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Chcielibyśmy, aby trafił on do osób urządzających swoje ogrody, balkony i tarasy, ale również do projektantów, ogrodników, administratorów, studentów..., którym przyda się w codziennej pracy.

Katalog roślin ma format A5, składa się z 140 str. i zawiera 641 barwnych ilustracji.

Katalog prezentuje 508 gatunków i odmian roślin produkowanych przez naszą szkółkę, uszeregowanych alfabetycznie w obrębie rodzajów i grup.

Czytaj więcej: Katalog roślin 2017-2018

Gardenia 2017

W dniach 2-4 marca 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Czytaj więcej: Gardenia 2017

Targi MyPlant&Garden w Mediolanie

22-24 lutego 2017 r. braliśmy udział w targach MyPlant&Garden w Mediolanie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Czytaj więcej: Targi MyPlant&Garden w Mediolanie

IPM Essen 2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na targach IPM Essen 2017, które odbyły się 24-27 stycznia 2017 w Essen w Niemczech.

Czytaj więcej: IPM Essen 2017

Najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu pełnych miłości i spokoju chwil z bliskimi, a w Nowym Roku wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym...

Czytaj więcej: Najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne

Od teraz nasze 2-litrowe pojemniki w barwach kwiatów

Od tego lata rozpoczynamy sprzedaż roślin w nowych, ładniejszych, barwnych 2-litrowych pojemnikach. Dobra jakość i lepsza prezencja naszych roślin sprawia, że doskonale nadają się one na podarunek, a zakupy stają się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Czytaj więcej: Od teraz nasze 2-litrowe pojemniki w barwach kwiatów

uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej bratu Stefanowi Franczakowi

17 czerwca 2016 r. w Kolegium Księży Jezuitów w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 61 odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej bratu Stefanowi Franczakowi SJ. Tablica została ufundowana przez szkółkę CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy.

Czytaj więcej: uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej bratu Stefanowi Franczakowi

Wizyta International Clematis Society w naszej szkółce

17 czerwca 2016 r. gościliśmy w naszej szkółce miłośników powojników należących do International Clematis Society (Międzynarodowego Towarzystwa Powojnikowego).

Czytaj więcej: Wizyta International Clematis Society w naszej szkółce

Hortiflorexpo IPM 2016

11-13 maja 2016 roku ponownie odwiedziliśmy Chiny na 18. edycji targów Hortiflorexpo IPM, które odbyły się w Pekinie.

Czytaj więcej: Hortiflorexpo IPM 2016

Statuetka Jubileuszowa dla CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy

Podczas obchodów Jubileuszu 95-lecia Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu w SGGW dr inż. Szczepan Marczyński odebrał od dziekana wydziału prof. dr hab. Szczytt-Niemirowicz Statuetkę Jubileuszową przyznaną przez radę wydziału WOBiAK w dowód uznania dla naszej firmy.

Czytaj więcej: Statuetka Jubileuszowa dla CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy

Wystawa MyPlant&Garden w Mediolanie

24-26 lutego 2016 roku po raz pierwszy braliśmy udział w targach ogrodniczych MyPlant & Garden 2016 w Mediolanie we Włoszech.
 

Czytaj więcej: Wystawa MyPlant&Garden w Mediolanie

ekspertyza Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

W trosce o dobro naszych klientów, zleciliśmy Gdańskiemu Uniwersytetowi Medycznemu przeprowadzenie badań na zawartość alkaloidów w partiach owoców Lycium barbarum zebranych bezpośrednio z roślin rosnących w naszej szkółce.

Czytaj więcej: ekspertyza Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Zapraszamy na IPM Essen 2016

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach IPM 2016 w Essen, które odbędą się 26-29 stycznia 2016 r. Nasze stoisko nr 9A55 znajdziecie Państwo w hali 9 wśród innych wystawców z Polski pod szyldem Związku Szkółkarzy Polskich.

Czytaj więcej: Zapraszamy na IPM Essen 2016

Eurasia Plant Fair w Istanbule

26-29 listopada 2015 r. nasza szkółka po raz pierwszy brała udział w tureckich targach Eurasia Plant Fair, które odbywały się w Istambule.

Czytaj więcej: Eurasia Plant Fair w Istanbule

Nagroda na wystawie Zieleń to Życie 2015

3 września 2015 r. na 23. Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to Życie” zgłoszona przez nas odmiana aktinidii pstrolistnej 'Vitakola'PBR zdobyła wyróżnienie w konkursie nowości roślinnych.

Czytaj więcej: Nagroda na wystawie Zieleń to Życie 2015

Hortiflorexpo IPM China 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na wystawie Hortiflorexpo IPM, która odbędzie się 22-24 kwietnia w Szanghaju w Chinach.

Czytaj więcej: Hortiflorexpo IPM China 2015

Zapraszamy na IPM Essen 2015

Zapraszamy na IPM Essen 2015Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na wystawie IPM Essen 2015 w Niemczech, która odbędzie się w dniach 27-30 stycznia 2015 r.

Czytaj więcej: Zapraszamy na IPM Essen 2015

Zaproszenie na wystawę Zieleń to Życie 2014

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na wystawie Zieleń to Życie, która odbędzie sie 28-30 sierpnia w Warszawie w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Czytaj więcej: Zaproszenie na wystawę Zieleń to Życie 2014

Szczepan Marczyński Clematis Collection

W tym roku nasza szkółka po raz pierwszy zaprezentowała kolekcję powojników sygnowaną imieniem hodowcy Szczepana Marczyńskiego. Kolekcja na 2014 rok obejmuje 12 odmian powojników o różnych cechach, w tym długo wyczekiwaną nowość - Clematis 'Maria Skłodowska Curie'PBR.

Czytaj więcej: Szczepan Marczyński Clematis Collection

Zmiana nazwy firmy

Informujemy, iż od 28 stycznia 2014 r. szkółka Clematis Sz. Marczyński, W. Piotrowski Sp.j. zmieniła formę organizacyjną i nazwę na: CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa oraz adaptowała do nowej nazwy logo.

Czytaj więcej: Zmiana nazwy firmy

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.