Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Statuetka Urbs Nova 2013 przyznana naszej szkółce!

Urbs nova

Miło jest nam poinformować, że szkółka CLEMATIS Sz. Marczyński, W. Piotrowski otrzymała statuetkę Urbs Nova w kategorii Rozwój Gospodarczy.

Nagroda ta jest uhonorowaniem osób i przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie Pruszkowa, które przyczyniają się do rozwoju miasta i upowszechniają jego dobre imię w kraju i zagranicą.

Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 13 grudnia 2013 r. podczas gali w hotelu Victor. W tym roku przyznano tylko trzy statuetki, były to wyróżnienia w kategoriach: Rozwój Gospodarczy, Sport i Rekreacja, Kultura.

Szczepan Marczyński i Władysław Piotrowski odebrali nagrodę dla zwycięskiej firmy CLEMATIS Sz. Marczyński, W. Piotrowski Sp.j. z rąk prezydenta Pruszkowa Jana Starzyńskiego, który wręczył ją w uznaniu za: „za stworzenie w Pruszkowie firmy o międzynarodowym zasięgu, tworzenie miejsc pracy i promocję Pruszkowa”.

Statuetki Urbs Nova (z łaciny: "nowe miasto") przyznawane są co roku przez władze Pruszkowa od 2004 r.

 Nagroda Urbs Nova

 

 

 

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.