Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

'Sweet Summer Love' laureatem Green Thumb Award 2014

green thumbWśród pięciu laureatów amerykańskiej nagrody Green Thumb Award 2014 w kategorii Rośliny, Bulwy i Nasiona znalazła się polska odmiana powojnika 'Sweet Sumer Love'PBR wyhodowana w naszej szkółce przez Szczepana Marczyńskiego.

Tym prestiżowym wyróżnieniem odznaczane są najlepsze produkty ogrodnicze dostępne na rynku w sprzedaży bezpośredniej. Zwycięzców wybiera się biorąc pod uwagę unikatowość produktu, jego innowacyjność, atrakcyjność oraz przydatność w rozwiązywaniu problemów lub odkrywaniu nowych możliwości w ogrodnictwie. Nagrody Green Thumb Award przyznaje co roku Direct Gardening Association - pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, największa na świecie, organizacja non-profit zrzeszająca firmy sprzedające produkty ogrodnicze bezpośrednio do klienta.

Nie jest to pierwsze wyróżnienie dla Clematis 'Sweet Summer Love'PBR. Odmiana zdobyła dwie międzynarodowe nagrody: brązowy medal na Plantarium'2011 w Holandii i srebrny medal na Cvety'2011 w Moskwie. W 2012 roku znalazła się w ofercie i na okładce katalogu wiodącej szkółki amerykańskiej - Spring Meadow Nursery. Docenił ją również pisarz i dziennikarz ogrodniczy Graham Rice publikując jej opis w jednym z najpopularniejszych brytyjskich serwisów o tematyce ogrodniczej MyGarden.

DGA

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.