Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Wystawa MyPlant&Garden w Mediolanie

24-26 lutego 2016 roku po raz pierwszy braliśmy udział w targach ogrodniczych MyPlant & Garden 2016 w Mediolanie we Włoszech.
 

MyPlant & Garden to jedne z najważniejszych targów ogrodniczych we Włoszech. Wśród wystawców znajduje się całe spektrum firm zajmujących się zielonym biznesem: szkółki roślin, firmy projektowe i wykonawcze, producenci kwiatów ciętych, producenci doniczek, maszyn rolniczych i innych materiałów potrzebnych do uprawy roślin i urządzania terenów zieleni, a także do dekoracji domów i ogrodów. 

Na naszym stoisku prezentowaliśmy część asortymentu szkółki: polskie, piękne odmiany powojników, pnącza ozdobne oraz wartościowe odmiany aktinidii, jagody goji i jagody kamczackiej. Największym zainteresowaniem cieszyła się nowa odmiana Lycium barbarum AMBER SWEET GOJI® wyróżniająca się słodkimi, żółtymi(!) owocami. Została ona zakwalifikowana do prezentowania jako innowacyjna odmiana (Variety innovacione) w osobnym dziale wystawy poświęconym innowacjom na rynku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.