Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Złoto na MTP Gardenia 2011

Złoto na MTP Gardenia 2011W trakcie Targów Ogrodniczych Gardenia MTP jedna z wyhodowanych w naszej szkółce odmian powojników 'Jerzy Popiełuszko' otrzymała złoty medal, będący symbolem wyjątkowych walorów produktu, jego innowacyjności i nowoczesności.


Clematis 'Jerzy Popiełuszko'Nagrodzona odmiana została wprowadzona do sprzedaży w 2005 i w tym samym roku otrzymała złoty medal na wystawie Plantarium (Boskoop, Holandia). Charakteryzuje się ona jedwabistobiałymi kwiatami o średnicy 13-15 cm.

Z jasnymi działkami ładnie kontrastują kawowe pylniki. Kwitnie wyjątkowo długo i obficie od maja do połowy lipca i powtarza kwitnienie na przełomie września i października. Doskonale sprawdza się w małych, przydomowych ogrodach i w dużych pojemnikach na balkonach i tarasach.


Clematis 'Jerzy Popiełuszko'
FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.