Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Gardenia 2017

W dniach 2-4 marca 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

XI edycja Targów GARDENIA może poszczycić się rekordową liczbą wystawców oraz odwiedzających. Cieszyło nas duże zainteresowanie naszą ofertą i nowymi produktami.

Otrzymaliśmy wiele sygnałów, że barwne pojemniki C2, wprowadzone jesienią zeszłego roku, spotkały się z uznaniem klientów. W tym roku wprowadzamy zaś metalowe, ocynkowane stelaże, do ekspozycji naszych roślin w sklepach i centrach ogrodniczych. Stelaże organizują przestrzeń, przeciwdziałają przewracaniu się doniczek, a jednocześnie nie zasłaniają ich atrakcyjnego wyglądu. Stelaż ma wymiar 120x100 cm i mieści 42 rośliny w pojemnikach C2. Można go ustawić np. na palecie przemysłowej (100x120 cm) bądź na stole ekspozycyjnym, co pokazaliśmy na naszym stoisku.

Na targach prezentowaliśmy świeżo wydany, nowy interaktywny Katalog Roślin 2017–2018 (został on dołączony do aktualnej oferty przesłanej pocztą do naszych klientów) zawierający wszystkie rośliny przez nas produkowane, włącznie z nowościami wiosny i lata 2017 r. Katalog zawiera kody QR, przenoszące do opisu i wielu zdjęć, artykułu na dany temat czy filmu instruktażowego. Katalogi te, odpłatnie, możemy dostarczyć państwu większych ilościach.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i za cenne informacje o naszych produktach.

 

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.