Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Oferta hurtowa 2018

Szanowni Państwo!

Cieszymy się, że mimo zawirowań pogodowych rok 2017 zakończył się bardzo dobrze: nastąpiła dalsza poprawa jakości produkowanych przez nas roślin, nasze barwne pojemniki spotkały się z uznaniem klientów, zwiększyła się liczba klientów i łączna sprzedaż, nasze produkty zdobyły medale i wyróżnienia na międzynarodowych wystawach.

Jesteśmy dumni, że nasz Katalog Roślin 2017-2018 został wyróżniony Zielonym Laurem na wystawie Zieleń to Życie 2017. Jury konkursu uznało jego innowacyjność, pozwalającą na zmieszczenie w małej objętości bardzo dużo informacji. W ocenie napisano miedzy innymi: „Katalog prezentuje 508 gatunków i odmian roślin produkowanych przez szkółkę Clematis Źródło Dobrych Pnączy Sp. z o.o. Przy każdym taksonie jest zdjęcie, krótki opis piktogramowy oraz kod QR, który umożliwia automatyczne przełączanie do bogatego opisu i wielu ilustracji dotyczących danej rośliny na stronie internetowej www.clematis.com.pl”. Katalog oferujemy w cenach hurtowych. Więcej o katalogu...

Z uznaniem spotkały się też nasze nowości roślinne:

  • Clematis 'Taiga'PBR otrzymał srebrny medal w konkursie nowości na wystawie Zieleń to Życie 2017 w Warszawie oraz złoty medal na wystawie FlowersExpo 2017 w Moskwie;

Z dużym zainteresowaniem mediów oraz publiczności spotkały się dwie nowe odmiany wyhodowane przez Szczepana Marczyńskiego – Clematis ‘Lech Kaczyński’ i Clematis ‘Maria Kaczyńska’, którym nazwy nadano pierwszego dnia wystawy Zieleń to Życie, na stoisku naszej szkółki (tu relacja z wystawy). Obie odmiany znalazły się też w naszej ofercie.

Ciągle rozszerzamy asortyment oferowanych Państwu roślin. Od wiosny 2018 wprowadzamy: powojnik ‘Fairydust’ z grupy Viticella, trzy nowe odmiany aktinidii ostrolistnej ‘Chang Bai Giant’ (plenna odmiana o wyjątkowo dużych owocach), ‘Domino’ i ‘Lucy’, cztery ukraińskie odmiany derenia jadalnego ‘Elegantnyj’, ‘Jantarnyj’, ‘Nikołka’ i ‘Radost’, żółtoowocową odmianę oliwnika baldaszkowego POINTILLA® FORTUNELLA® oraz dwie szwajcarskie odmiany maliny TWOTIMER® ‘Sugana’PBR oraz TWOTIMER® ‘Sugana Yellow’PBR.

Nasza szkółka stara się ułatwić Państwu sprzedaż i uatrakcyjnić nasze rośliny. Temu służą między innymi dopasowane do naszych roślin w pojemnikach C2:

  • metalowe, ocynkowane stelaże, które ułatwiają ekspozycję roślin w punktach sprzedaży.

PROMOCJA rozpoczęta latem 2017 r. będzie kontynuowana – do każdego zakupionego drugiego stelaża dodajemy bezpłatnie paczkę toreb podarunkowych (50 szt.) oraz katalogów (10 szt.).

Dla naszych poważnych klientów mamy nieodpłatne banery promocyjne do maskowania ekspozytorów zbudowanych z palet oraz banery tematyczne „Tu kupisz rośliny pochodzące ze szkółki Clematis Źródło Dobrych Pnączy”, „Pnącza – zdrowie z natury”, „Actinidia, czyli Mini Kiwi” oraz „Jagoda kamczacka”.

Przypominam Państwu, że nasze rośliny są oznaczone etykietami z naszym znakiem firmowym, który jest swojego rodzaju stemplem naszej szkółki na wyprodukowanych przez nas roślinach. Proszę o przekazywanie tej informacji również Państwa klientom.

Prezentujemy swoje produkty na dziewięciu wystawach krajowych i zagranicznych. W 2018 roku zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych stoisk na wystawach:

10-11 I Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, Nadarzyn, Polska
23-26 I IPM, Essen, Niemcy
21-23 II My Plant&Garden, Mediolan, Włochy
22-24 II GARDENIA, Poznań, Polska
10-12 V Hortiflorexpo, Pekin, Chiny
19-21 VI Salon du Végétal, Nantes, Francja
6-8 IX Zieleń To Życie, Warszawa, Polska
11-13 IX FlowersExpo, Moskwa, Rosja
27-28 IX Elmia Garden, Jönköping, Szwecja

 

 Życzę udanego sezonu i zapraszam do współpracy,

                                                        Szczepan Marczyński


Formularz zamówienia

 

W szkółce prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Zapraszamy do współpracy sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie, administracje oraz firmy urządzające tereny zieleni. Prosimy o zapoznanie się z warunkami sprzedaży. Naszą ofertę wysyłamy pocztą tradycyjną raz do roku na wiosnę. Zamówienia należy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.