Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Lato-jesień 2016

Szanowni Państwo!

Od 2017 r. będziemy wydawać i rozsyłać w lutym jedną drukowaną ofertę rocznie. Dodatkowo, w początku lipca każdego roku, wyślemy ofertę drogą elektroniczną, do firm, które nas pisemnie do tego upoważniły.

W 2016 r. kontynuowaliśmy prorozwojowe inwestycje w szkółce (duże tunele, chłodnie, hala, wiatrochrony itp.), które pozwalają na dalsze podniesienie efektywności produkcji i jakości oferowanych roślin.

Miło mi Państwa poinformować, że latem i jesienią 2016 r., zostały wyróżnione kolejne odmiany pochodzące z naszej szkółki:


Ciągle rozszerzamy asortyment oferowanych Państwu roślin. Od wiosny 2017 rozszerzymy ofertę o 2 atrakcyjne odmiany róż pnących: Rosa ‘American Pillar’ i R. ‘Apple Blossom’ oraz wyjątkowo długo kwitnącą różę okrywową R. ‘Elfrid’. Od lata 2017 wprowadzimy do sprzedaży ponad 30 kolejnych nowości, w tym nowe odmiany powojników, świdośliwy, pigwowce, oliwniki i winorośle owocowe. Proszę na to zwrócić uwagę i nie zamawiać tych roślin przed lipcem 2017!

Cieszymy się z informacji, że ładniejsze, barwne pojemniki C2 wprowadzone w naszej szkółce w 2016 r. spodobały się Państwu i Państwa klientom. Aby ułatwić ich ekspozycję, co powinno wpłynąć na zwiększenie sprzedaży, od wiosny 2017 r. oferujemy Państwu metalowe stelaże do nich dostosowane (patrz str. 34 oferty).

Właśnie wydaliśmy interaktywny Katalog Roślin 2017–2018 (jest dołączony do oferty przesłanej pocztą) zawierający wszystkie rośliny przez nas produkowane, włącznie z nowościami wiosny i lata 2017 r. Poza krótkimi poradami i piktogramową charakterystyką poszczególnych roślin, znajdziecie Państwo w nim kody QR, po wczytaniu których smartfonem lub tabletem z odpowiednim programem, przeniosą Państwa bezpośrednio na naszą stronę - do opisu i wielu zdjęć, artykułu na dany temat czy filmu instruktażowego. Katalogi te, odpłatnie, możemy dostarczyć państwu większych ilościach (patrz str. 34 oferty).

Cały czas rozbudowujemy nasze strony internetowe www.clematis.com.pl. Dostępnych jest 25 filmów instruktażowych
oraz wiele innych przydatnych informacji, w tym nowe artykuły ekspertów.

Przypominam Państwu, że nasze rośliny są oznaczone etykietami z naszym znakiem firmowym, który jest swojego rodzaju stemplem naszej szkółki na wyprodukowanych przez nas roślinach. Proszę o przekazywanie tej informacji również Państwa klientom.

Prezentujemy swoje produkty na dziesięciu wystawach krajowych i zagranicznych. W 2017 roku zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych stoisk na wystawach:

11-12 I TSW, Nadarzyn 10-12 V Hortiflorexpo, Shanghai
24-27 I IPM, Essen 31 VIII-2 IX Zieleń To Życie, Warszawa
1-2 II MTAS, Warszawa 12-14 IX Flowers Expo, Moskwa
22-24 II My Plant&Garden, Mediolan 5-6 X Elmia Garden, Szwecja
2-4 III GARDENIA, Poznań XI EurasiaPlant Fair, Istanbuł

Naszym poważnym klientom z centrów ogrodniczych możemy nieodpłatnie przekazać banery promocyjne na palety z roślinami w C2 oraz tematyczne do ekspozycji na płaskich powierzchniach: „Tu kupisz rośliny pochodzące ze szkółki Clematis Źródło Dobrych Pnączy”, „Pnącza – zdrowie z natury”, „Actinidia – czyli Mini-Kiwi” i „Jagoda kamczacka”.

 

Życzę udanego sezonu i zapraszam do współpracy,

                                                        Szczepan Marczyński

 

W szkółce prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Naszą ofertę wysyłamy pocztą. Zapraszamy do współpracy sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie, administracje oraz firmy urządzające tereny zieleni. Prośbę o aktualną ofertę należy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.