Zastosowania pnączy - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Zastosowania pnączy

Broszura o pnączach

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieściliśmy elektroniczną wersję broszury "Pnącza w zieleni miejskiej i przy drogach". Zawarte w broszurze informacje poświęcone są pnączom, ich stosowaniu w zieleni miejskiej i przy drogach.

Jednocześnie cały czas szukamy dobrych przykładów w zieleni publicznej. Ciekawe pomysły i rozwiązania z chęcią pokażemy na naszych stronach. Będziemy wdzięczni za wszelkiego rodzaju informacje i uwagi. Materiały i informacje proszę przesyłać na adres e-mail: clematis1@clematis.com.pl
Dziękujemy.

Dlaczego warto sadzić pnącza w mieście? Jest co najmniej 14 powodów i wszystkie zostały szczegółowo omówione i zilustrowane w czwartym, całkowicie nowym wydaniu broszury "Pnącza w zieleni miejskiej i przy drogach" autorstwa Szczepana Marczyńskiego. Publikacja z pewnością stanie się niezastąpionym źródłem wiedzy dla wszystkich poszukujących profesjonalnej informacji o tej wartościowej grupie roślin.

Oprócz mnóstwa praktycznych porad i ponad setki zdjęć ułatwiających poznanie, dobór oraz uprawę pnączy i roślin okrywowych zawiera ono zestaw polecanych roślin, które sprawdziły się w trudnych warunkach miejskich, czyli m.in. przy ulicach, na stropach nad garażami podziemnymi oraz na ekranach akustycznych. Publikacja z pewnością stanie się niezastąpionym źródłem wiedzy dla wszystkich poszukujących profesjonalnej informacji o tej wartościowej grupie roślin.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą:

"Pnącza w zieleni miejskiej i przy drogach" Szczepan Marczyński