Publikacje - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Publikacje

Informacje o publikacjach książkowych dotyczących powojników i innych pnączy.

Pnącza w zieleni miejskiej i przy drogach

Dlaczego warto sadzić pnącza w mieście? Jest co najmniej 14 powodów i wszystkie zostały szczegółowo omówione i zilustrowane w czwartym, całkowicie nowym wydaniu broszury "Pnącza w zieleni miejskiej i przy drogach" autorstwa Szczepana Marczyńskiego. Teksty w publikacji są dwujęzyczne - polskie i angielskie, ponieważ o to prosili nasi zagraniczni klienci i osoby zajmujące się zielenią publiczną. Ta edycja z pewnością stanie się niezastąpionym źródłem wiedzy dla wszystkich poszukujących profesjonalnej informacji o tej wartościowej grupie roślin.

Oprócz mnóstwa praktycznych porad i ponad setki zdjęć ułatwiających poznanie, dobór oraz uprawę pnączy i roślin okrywowych zawiera ono zestaw polecanych roślin, które sprawdziły się w trudnych warunkach miejskich, czyli m.in. przy ulicach, na stropach nad garażami podziemnymi oraz na ekranach akustycznych. Publikacja z pewnością stanie się niezastąpionym źródłem wiedzy dla wszystkich poszukujących profesjonalnej informacji o tej wartościowej grupie roślin.

 

Broszura dystrybuowana jest przez naszą szkółkę. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem egzemplarza prosimy o informację na e-mail:clematis1@clematis.com.pl Wersja elektroniczna dostępna jest tutaj.