Wystawy - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Od wielu lat uczestniczymy w wystawach branżowych i wydarzeniach promujących życie w otoczeniu roślin. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas zbliżających się wystaw:

W poniższych galeriach można obejrzeć zdjęcia stoisk i przeczytać relacje z wystaw, w których braliśmy udział.

Wystawy

Targi GrootGroenPlus 2016 w Zundert

5-7 października 2016 r. po raz pierwszy uczestniczyliśmy w targach GrootGroenPlus w Zundert, w Holandii. Była to 26. edycja targów, które w całości poświęcone są szkółkarstwu.

 

 

W targach wzięło udział ponad 300 wystawców nie tylko z Holandii, ale również z Belgii, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch i z Polski. Targi odwiedziło 8 tys. gości, z czego znaczna większość to profesjonaliści związani z sektorem ogrodniczym. Wydarzenie zainteresowało również branżową prasę z całej Europy.

Hasłem targów było "Moja ulubiona roślina". Na naszym stoisku prezentowaliśmy wybór gatunków i odmian z naszej oferty - powojniki, aktinidie, wisterie, wiciokrzewy i inne ozdobne pnącza, a także jagody kamczackie, rokitniki i nowe w naszej ofercie - róże pnące i okrywowe. Szczególne zainteresowanie wzbudziła nowa odmiana kolcowoju o żółtych owocach - Lycium barbarum AMBER SWEET GOJI®. Pokazywaliśmy również nowy produkt w doniczce C1,7 sprzedawany na drewnianych ekspozytorach.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska. Więcej informacji na temat wystawy tutaj.