Wystawy - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Od wielu lat uczestniczymy w wystawach branżowych i wydarzeniach promujących życie w otoczeniu roślin. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas zbliżających się wystaw:

W poniższych galeriach można obejrzeć zdjęcia stoisk i przeczytać relacje z wystaw, w których braliśmy udział.

Wystawy

Gardenia 2017

W dniach 2-4 marca 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

 

 

XI edycja Targów GARDENIA może poszczycić się rekordową liczbą wystawców oraz odwiedzających. Cieszyło nas duże zainteresowanie naszą ofertą i nowymi produktami.

Otrzymaliśmy wiele sygnałów, że barwne pojemniki C2, wprowadzone jesienią zeszłego roku, spotkały się z uznaniem klientów. W tym roku wprowadzamy zaś metalowe, ocynkowane stelaże, do ekspozycji naszych roślin w sklepach i centrach ogrodniczych. Stelaże organizują przestrzeń, przeciwdziałają przewracaniu się doniczek, a jednocześnie nie zasłaniają ich atrakcyjnego wyglądu. Stelaż ma wymiar 120x100 cm i mieści 42 rośliny w pojemnikach C2. Można go ustawić np. na palecie przemysłowej (100x120 cm) bądź na stole ekspozycyjnym, co pokazaliśmy na naszym stoisku.

Na targach prezentowaliśmy świeżo wydany, nowy interaktywny Katalog Roślin 2017–2018 (został on dołączony do aktualnej oferty przesłanej pocztą do naszych klientów) zawierający wszystkie rośliny przez nas produkowane, włącznie z nowościami wiosny i lata 2017 r. Katalog zawiera kody QR, przenoszące do opisu i wielu zdjęć, artykułu na dany temat czy filmu instruktażowego. Katalogi te, odpłatnie, możemy dostarczyć państwu większych ilościach.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i za cenne informacje o naszych produktach.