Wystawy - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Od wielu lat uczestniczymy w wystawach branżowych i wydarzeniach promujących życie w otoczeniu roślin. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas zbliżających się wystaw:

W poniższych galeriach można obejrzeć zdjęcia stoisk i przeczytać relacje z wystaw, w których braliśmy udział.

Wystawy

Wystawa "Zieleń to Życie" - Warszawa, 27-29 sierpnia 2010 r.

Szkółka brała udział w XVIII edycji międzynarodowej wystawy "Zieleń to Życie", która odbyła się w dniach 27-29 sierpnia w Warszawie. Szkółka uczestniczyła w akcji "Zielono w koło" i większa część stoiska poświęcona była właśnie tej akcji.

 

Przedstawione zostały pnącza, które są przyjazne ptakom i zwierzętom, pochłaniają pyły i poprawiają jakość powietrza, tłumią hałas oraz pozytywnie wpływają na zdrowie i psychikę człowieka. Przygotowano ulotkę przedstawiającą wpływ pnączy na otaczające nas środowisko.

Na pozostałej części stoiska prezentowano polskie odmiany powojników oraz nowości, które weszły do oferty szkółki w tym roku np. Clematis ‘Elf’ G. Viticella, Clematis ‘Nina’, Clematis ‘Stolwijk Gold’, Actinidia arguta ‘Rogów’, Akebia quinata ‘Alba’, Schizophragma hydrangeoides ‘Iwa-garami’.

Srebrny Wawrzyn

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Stoisko zdobyło Srebrny Wawrzyn w konkursie na najatrakcyjniejsze stoiska roślinne.

Szkółka brała udział w konkursie nowości. Clematis alpina ‘Stolwijk Gold’ PBR otrzymał brązowy medal a Clematis ‘Nina’ otrzymał "Wyróżnienie".

  
Brązowy medal na wystawie Zieleń To Życie 2010
 
 
Brązowy medal na wystawie Zieleń To Życie 2010
 
 
Brązowy medal na wystawie Zieleń To Życie 2010 Clematis ‘Nina’ – wyróżnienie