Wystawy - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Od wielu lat uczestniczymy w wystawach branżowych i wydarzeniach promujących życie w otoczeniu roślin. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas zbliżających się wystaw:

W poniższych galeriach można obejrzeć zdjęcia stoisk i przeczytać relacje z wystaw, w których braliśmy udział.

Wystawy

Plantarium 2014

Na tegorocznej wystawie ogrodniczej Plantarium w Boskoop w Holandii, która odbywała się 26-29 sierpnia, Clematis 'Maria Skłodowska Curie'PBR wyhodowany przez Szczepana Marczyńskiego zdobył prestiżową nagrodę prasową PRESS PRIZE.

 

 

Clematis 'Maria Skłodowska Curie'PBR wyhodowany przez Szczepana Marczyńskiego zdobył prestiżową nagrodę prasową PRESS PRIZE na tegorocznej wystawie ogrodniczej Plantarium w Boskoop w Holandii. Ta obiecująca odmiana o śnieżnobiałych, pełnych kwiatach została również wyróżniona brązowym medalem w konkursie nowości. To duży sukces dla naszej szkółki, która już drugi rok z rzędu może pochwalić się zdobyciem głównej nagrody dziennikarzy (w ubiegłym roku tę nagrodę otrzymał powojnik 'Diamond Ball'PBR). Press Prize przyznawana jest wyróżniającym się nowościom przez jury, w którego skład wchodzą dziennikarze z branży ogrodniczej z całego świata.