Wystawy - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Od wielu lat uczestniczymy w wystawach branżowych i wydarzeniach promujących życie w otoczeniu roślin. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas zbliżających się wystaw:

W poniższych galeriach można obejrzeć zdjęcia stoisk i przeczytać relacje z wystaw, w których braliśmy udział.

Wystawy

Hortiflorexpo IPM 2015 Shanghai

W dniach 22-24 kwietnia 2015 r. odbyły się największe chińskie targi ogrodnicze Hortiflorexpo IPM Shanghai. Ta edycja targów zgromadziła 600 wystawców z 24 krajów z całego świata.

 

 

 

Szkółka pojemnikowa CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy z Pruszkowa uczestniczyła w targach Hortiflorexpo IPM Shanghai już po raz drugi. Stoisko odwiedziło dużo osób, zarówno amatorów, jak i aktualnych i potencjalnych klientów biznesowych. Zainteresowanie powojnikami i innymi pnączami zaczyna dynamicznie wzrastać, dlatego planujemy dalej umacniać swoją pozycję na chińskim rynku i uczestniczyć w następnych edycjach targów.

 

W zeszłym roku podarowaliśmy Ogrodowi w Szanghaju ponad 260 roślin z 67 odmian powojników (w tym także polskiej hodowli). Tej wiosny rośliny były prezentowane publiczności w ramach Shanghai International Flower Show, podczas którego odbyło się także sympozjum poświęcone powojnikom. Na zaproszenie dyrekcji ogrodu wykład na temat systematyki i stosowania Clematis wygłaszał dr Szczepan Marczyński - hodowca i znawca pnączy, współwłaściciel szkółki. W podziękowaniu za ufundowanie roślin i udział w sympozjum nasza firma wyróżniona została dyplomem od komitetu organizacyjnego Shanghai International Flower Show.