Wystawy - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Od wielu lat uczestniczymy w wystawach branżowych i wydarzeniach promujących życie w otoczeniu roślin. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas zbliżających się wystaw:

W poniższych galeriach można obejrzeć zdjęcia stoisk i przeczytać relacje z wystaw, w których braliśmy udział.

Wystawy

MyPlant&Garden 2016 w Mediolanie

24-26 lutego 2016 roku po raz pierwszy braliśmy udział w targach ogrodniczych MyPlant & Garden 2016 w Mediolanie we Włoszech.
 

 

 

MyPlant & Garden to jedne z najważniejszych targów ogrodniczych we Włoszech. Wśród wystawców znajduje się całe spektrum firm zajmujących się zielonym biznesem: szkółki roślin, firmy projektowe i wykonawcze, producenci kwiatów ciętych, producenci doniczek, maszyn rolniczych i innych materiałów potrzebnych do uprawy roślin i urządzania terenów zieleni, a także do dekoracji domów i ogrodów. 

Na naszym stoisku prezentowaliśmy część asortymentu szkółki: polskie, piękne odmiany powojników, pnącza ozdobne oraz wartościowe odmiany aktinidii, jagody goji i jagody kamczackiej. Największym zainteresowaniem cieszyła się nowa odmiana Lycium barbarum AMBER SWEET GOJI® wyróżniająca się słodkimi, żółtymi(!) owocami. Została ona zakwalifikowana do prezentowania jako innowacyjna odmiana (Variety innovacione) w osobnym dziale wystawy poświęconym innowacjom na rynku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.