Wystawy - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Od wielu lat uczestniczymy w wystawach branżowych i wydarzeniach promujących życie w otoczeniu roślin. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas zbliżających się wystaw:

W poniższych galeriach można obejrzeć zdjęcia stoisk i przeczytać relacje z wystaw, w których braliśmy udział.

Wystawy

"CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy" na targach Kunming International Flower Expo of China 12-14 lipca 2019

W dniach 12-14 lipca 2019 r uczestniczyliśmy w wystawie Kunming International Flower Expo (KIFE) w Kunming. Jest to jedna z największych wystaw kwiaciarsko-florystycznych w Chinach. W tym roku targi zajęły powierzchnię 50 000 m2. Wzięło w nich udział ponad 400 wystawców z całego świata oraz Chin. Wystawę odwiedziło w tym roku 35 000 osób. Kunming jest stolicą prowincji Yunnan i jest nazywane miastem wiecznej wiosny ze względu na umiarkowane temperatury panujące tam przez cały rok.

Wzięliśmy również udział w dwudniowej wycieczce zorganizowanej przez organizatora wystawy. Wycieczka rozpoczęła się od ceremonii otwarcia nowego obiektu wystawowego w mieście Kaiyuan zlokalizowanego na południe od Kunming. Po otwarciu obiektu i przemowach przedstawicieli prowincji Yunnan, odwiedziliśmy wiodących producentów roślin i kwiatów. Wśród nich znaleźli się również laureaci międzynarodowego konkursu IGOTY, organizowanego przez AIPH.  Odwiedziliśmy zarówno producentów kwiatów ciętych (m.in. gerbery, róż, chryzantem) a także producentów kwiatów i roślin doniczkowych. Wszędzie gdzie byliśmy widać było rozwój nowych technologii i tendencji do automatyzowania produkcji roślinnej.

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stoiska jak i za serdeczne przyjęcie w odwiedzanych gospodarstwach ogrodniczych.