Wystawy - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Od wielu lat uczestniczymy w wystawach branżowych i wydarzeniach promujących życie w otoczeniu roślin. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas zbliżających się wystaw:

W poniższych galeriach można obejrzeć zdjęcia stoisk i przeczytać relacje z wystaw, w których braliśmy udział.

Wystawy

Zieleń to Życie 2019

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na wystawie Zieleń to Życie, która odbyła się 5-7 września 2019 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie.

W tym roku oprócz powojników i pnączy ozdobnych prezentowaliśmy również mniej znane rośliny z naszej oferty - róże pnące i okrywowe oraz selekcja odmian winorośli o jadalnych owocach do uprawy w polskich warunkach klimatycznych. Gości częstowaliśmy świeżymi owocami mini kiwi oraz winorośli. Na wystawie zaprezentowana została także nowość - zimująca alstremeria ogrodowa z serii SUMMER PARADISE  - SUMMER BREEZE® 'Tessumbre'PBR o dwubarwnych, żółto-pomarańczowych, nakrapianych kwiatach, INDIAN SUMMER® 'Tesronto'PBR  o trójbarwnych, czerwono-pomarańczowo-żółtych nakrapianych kwiatach i czekoladowo-bordowych liściach oraz  SUMMER RED® 'Tessumred'PBR o dwubarwnych, czerwono-żółtych nakrapianych kwiatach i soczyście zielonych liściach. 

Bardzo nam miło poinformować, że nasze stoisko zostało nagrodzone Brązowym Wawrzynem w konkursie na najatrakcyjniejsze stoisko wystawy organizowanym przez Związek Szkółkarzy Polskich i Agencję Promocji Zieleni. Dziękujemy serdecznie!