Wystawy - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Od wielu lat uczestniczymy w wystawach branżowych i wydarzeniach promujących życie w otoczeniu roślin. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas zbliżających się wystaw:

W poniższych galeriach można obejrzeć zdjęcia stoisk i przeczytać relacje z wystaw, w których braliśmy udział.

Wystawy

HORTIFLOREXPO 2019 w Szanghaju

W dniach 20-22 kwietnia 2019 r uczestniczyliśmy w wystawie HORTIFLOREXPO w Szanghaju. Jest to największa wystawa kwiaciarsko-ogrodnicza w Chinach. W tym roku targi zajęły powierzchnię 40 000 m2. Wzięło w nich udział blisko 800 wystawców z 57 krajów z całego świata. Wystawę odwiedziło w tym roku 31 264 osób.

Kwitnące powojniki zwracały na siebie uwagę. Nasze stoisko było chętnie odwiedzane zarówno przez klientów, jak również przez ogrodniczych pasjonatów.

Równolegle  z wystawą Hortiflorexpo trwała wystawa Shanghai International Flower Show. Odbywała się ona od 28 marca do 5 maja 2019 na terenie Shanghai Botanical Garden. Pod wystawę przeznaczono powierzchnię 40 ha, na której prezentowano zarówno jednoroczne rośliny rabatowe, byliny, jak i krzewy ozdobne. Na wystawie były również licznie prezentowane kwitnące powojniki, które pochodziły z naszej szkółki. Powojniki ustawione w donicach zdobiły główną aleję oraz plac prowadzące do ogrodu tropikalnego.  Rośliny świetnie wyglądały i były w idealnej kondycji.