Oferta hurtowa 2019

Oferta hurtowa 2019

Szanowni Państwo!

Gorące i słoneczne lato 2018 roku sprawiło, że rośliny zdrowo rosły i pięknie kwitły. Zimę bezpiecznie przeczekają w chłodniach lub lekko podgrzewanych tunelach foliowych i już od marca będą przygotowane do sprzedaży. Sezon 2019 zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie.

Miło mi Państwa poinformować, że nasza odmiana Schizophragma hydrangeoides BURST OF LIGHT® w czerwcu 2018 r. została nagrodzona złotym medalem na wystawie Salon du Vegetal w Nantes we Francji. Uznano jej wyjątkowe walory w rozjaśnianiu zacienionych miejsc w ogrodzie. Gorąco ją polecam.

Atrakcją 2019 roku będą też dwie nowe odmiany powojników wyhodowane w naszej szkółce:
- Clematis ‘Pink Beauty’ (dostępny od wiosny) oraz
- Clematis ‘Lavender Beauty’ (dostępny od jesieni).

W 2019 r. będziemy kontynuować i rozwijać działania wspierające sprzedaż naszych roślin w sklepach i centrach ogrodniczych. Rośliny sprzedawane będą w barwnych pojemnikach w kolorach odpowiadających barwie kwiatów, liści lub owoców. Dostępne będą metalowe, ocynkowane stelaże stabilizujące i poprawiające ekspozycję naszych roślin oraz torby podarunkowe.

W ramach wiosennej promocji do każdego zakupionego drugiego stelaża dodamy bezpłatnie 2 paczki toreb podarunkowych (100 szt.). Do pierwszej wiosennej dostawy bezpłatnie dołączymy ilustrowaną ulotkę „Zalecenia dotyczące postępowania z roślinami nabytymi w naszej szkółce”.

Wydaliśmy dwie nowe barwne, ilustrowane ulotki A4 o różach pnących i okrywowych, a także o winorośli owocowej, które będą nieodpłatnie dołączane do odbieranych roślin. Na wszystkie nasze etykiety wprowadzamy QR kody umożliwiające przekierowanie na naszą stronę clematis.com.pl, czyli do opisu i ilustracji dotyczących danego gatunku czy odmiany.

Modernizujemy naszą stronę internetową dostosowując ją do potrzeb urządzeń mobilnych. Naszym poważnym klientom nieodpłatnie udostępnimy banery promocyjne do maskowania ekspozytorów zbudowanych z palet oraz banery tematyczne: „Tu kupisz rośliny pochodzące ze szkółki Clematis Źródło Dobrych Pnączy”, „Pnącza – zdrowie z natury”, „Actinidia czyli Mini Kiwi” oraz „Jagoda kamczacka”.

Przypominam Państwu, że nasze rośliny są oznaczone etykietami ze znakiem firmowym, który jest gwarancją pochodzenia i najwyższej jakości. Proszę o przekazywanie tej informacji również Państwa klientom.

Nasze rośliny prezentujemy na wystawach krajowych i zagranicznych. W 2019 roku zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych stoisk na wystawach:

  • 22˗25 stycznia – IPM, Essen
  • 21˗23 lutego – GARDENIA, Poznań
  • 20˗22 kwietnia – Hortiflorexpo, Shanghai
  • 5˗7 września – Zieleń To Życie, Warszawa
  • 10-12 września – FlowersExpo, Moskwa
  • 28-30 listopada – Zielony Show Room, Konstantynów Łódzki

Życzę udanego sezonu i zapraszam do współpracy,

Szczepan Marczyński


Formularz zamówienia

 

W szkółce prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Zapraszamy do współpracy sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie, administracje oraz firmy urządzające tereny zieleni. Prosimy o zapoznanie się z warunkami sprzedaży. Naszą ofertę wysyłamy pocztą tradycyjną raz do roku na wiosnę. Zamówienia należy przesyłać na clematis1@clematis.com.pl