Oferta hurtowa 2019

Oferta hurtowa 2019

Szanowni Państwo!

Rok 2019 był bardzo korzystny dla naszej szkółki:

Szkółka Clematis Źródło Dobrych Pnączy otrzymała złotą statuetkę w kategorii Finished Plants and Trees oraz srebrną w kategorii Young Plants w konkursie International Grower of the Year 2019 organizowanym przez International Association of Horticultural Producers (AIPH).

Poza tym:

- W lutym nasza odmiana powojnika 'My Darling'PBR, otrzymała Grand Prix GARDENIA 2019 na międzynarodowych Targach Gardenia w Poznaniu.

- W czerwcu Poczta Polska wydała serię znaczków pocztowych „Polskie odmiany powojników – Clematis”. Dwie odmiany uwidocznione na znaczkach  – ‘Maria Skłodowska Curie’ PBR i ‘Solidarność’ – zostały wyhodowane w naszej szkółce.

- W sierpniu ogłoszono, że nasza odmiana ‘Maria Skłodowska Curie’ PBR zajęła drugie miejsce w konkursie People’s Choice Awards 2019 organizowanym przez Royal Horticultural Society w Wielkiej Brytanii.

- We wrześniu zaprezentowana przez naszą szkółkę Actinidia arguta ’Chang Bai Giant’ otrzymała złoty medal w konkursie nowości na wystawie FlowersExpo w Moskwie.

- I co jest dla nas bardzo ważne, udało nam się zwiększyć sprzedaż oraz usprawnić produkcję i podnieść jakość.

 

W 2020 r. wprowadzimy do sprzedaży szereg NOWOŚCI. Szczególnej Państwa uwadze polecamy:

-  naszą nową rewelacyjną odmianę Clematis ‘Golden Dream’ PBR z g. Atragene o żółtych, pełnych, lekko pachnących kwiatach; powtarza kwitnienie latem,

- odmianę Clematis ‘The Heroes of Warsaw’ – tetraploidalną wersję odmiany ‘Warszawska Nike’, otrzymaną we współpracy VitroGen sp. z o.o. i Clematis Źródło Dobrych Pnączy sp. z o.o. sp.k., o większych, bardziej okrągłych kwiatach i długim obfitym kwitnieniu,

- nową odmianę Lonicera japonica ‘Kogel-mogel’ wyselekcjonowaną przez Szczepana Marczyńskiego o żółto obrzeżonych liściach i kremowych, pachnących kwiatach,

- oraz alstremerie ogrodowe (zimujące w polskich ogrodach) w 5 odmianach: INDIAN SUMMER®, SUMMER BREEZE®, SUMMER RED®, TIMES VALLEY®, HOLIDAY VALLEY®

Od marca 2019 r. funkcjonuje nowa wersja naszej strony www.clematis.com.pl. dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Kontynuujemy sprzedaż specjalnych metalowych, ocynkowanych stelaży stabilizujących i poprawiających ekspozycję naszych rośli oraz toreb podarunkowych.

Prezentujemy swoje produkty na wystawach krajowych i zagranicznych. W 2020 r. zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych stoisk na wystawach:

- 28–31 stycznia IPM, Essen, Niemcy

- 13–15 lutego GARDENIA, Poznań

- 26–28 lutego Myplant & Garden, Mediolan, Włochy

- 26–28 sierpnia Plantarium, Boskoop, Holandia

- 3–5 września Zieleń To Życie, Warszawa

- 10–12 września Salon du Vegetal, Angers, Francja

- 10–12 września FlowersExpo, Moskwa, Rosja

- listopad Zielony Show Room, Konstantynów Łódzki

 

Życzę udanego sezonu i zapraszam do współpracy.

                                                                                   Szczepan Marczyński


Formularz zamówienia

 

W szkółce prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Zapraszamy do współpracy sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie, administracje oraz firmy urządzające tereny zieleni. Prosimy o zapoznanie się z warunkami sprzedaży. Naszą ofertę wysyłamy pocztą tradycyjną raz do roku na wiosnę. Zamówienia należy przesyłać na clematis1@clematis.com.pl