Oferta hurtowa - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Oferta hurtowa 2020

Oferta hurtowa 2022

 
 

https://www.clematis.com.pl/images/xls.gif  Formularz zamówienia

Szanowni Państwo!

Rok 2021 był bardzo korzystny dla naszej szkółki i uprawianych w niej roślin. Roślinom sprzyjała ciepła i wilgotna pogoda, sprzedaż rozwijała się dynamicznie, przybyło sporo nowości roślinnych, kończymy pierwszy etap budowy filii szkółki z nowymi kwaterami uprawnymi i ich zapleczem technicznym.

W 2021 roku odwołano większość wystaw, odbyła się tylko wystawa Zieleń to Życie, na której nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Liczymy, że w 2022 r. kalendarz wystaw wróci do czasów sprzed pandemii.

W roku 2022 przewidujemy wprowadzenie szeregu nowości.

Szczególnej Państwa uwadze polecamy nowe odmiany powojników wyhodowane w szkółce Clematis Źródło Dobrych Pnączy sp. z o.o sp.k. przez Szczepana Marczyńskiego:

z grupy Wielkokwiatowych Wcześnie Kwitnących:

z grupy Viticellaserię mało wymagających odmian, o dzwonkowatych kwiatach, obsypujących rośliny przez całe lato

z grupy Flammula

  • ‘Stellar’ – kwiaty białe, gwiazdkowate, przyjemnie pachnące

Wszystkie wprowadzane nowości wymienione są na 2. stronie oferty.

Kontynuujemy sprzedaż specjalnych metalowych, ocynkowanych stelaży stabilizujących i poprawiających ekspozycję naszych roślin oraz toreb podarunkowych.

Kolorowe ulotki A4 będą dystrybuowane wraz z zamawianymi roślinami do wyczerpania zapasów. Po ich wyczerpaniu wzory ulotek do wydruku będą dostępne na naszej stronie internetowej.

W 2022 roku planujemy wziąć udział w następujących wystawach (mamy nadzieję, że się odbędą):

Życzę Państwu zdrowia oraz udanego sezonu i zapraszam do współpracy.

                                                                                   Szczepan Marczyński


Formularz zamówienia

 

W szkółce prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Zapraszamy do współpracy sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie, administracje oraz firmy urządzające tereny zieleni. Prosimy o zapoznanie się z warunkami sprzedaży. Naszą ofertę wysyłamy pocztą tradycyjną raz do roku na wiosnę. Zamówienia należy przesyłać na clematis1@clematis.com.pl