Oferta hurtowa - Clematis - Źródło Dobrych Pnączy

Oferta hurtowa 2020

Oferta hurtowa 2021

 
 

https://www.clematis.com.pl/images/xls.gif  Formularz zamówienia

Szanowni Państwo!

Choć pandemia COVID-19 wpłynęła na funkcjonowanie naszej szkółki, utrudniając organizację pracy oraz kontakty z klientami, to udało nam się zwiększyć sprzedaż, wyprodukować więcej roślin oraz przygotować bogatą ofertę na 2021 r. zawierającą wiele atrakcyjnych nowości. Pandemia doprowadziła do odwołania większości wystaw, w których planowaliśmy wziąć udział, pomimo tego, uczestniczyliśmy w wystawach: IPM w Essen, Gardenia w Poznaniu oraz Zieleń to Życie & Flower Expo Polska Online w Warszawie.


W 2020 roku szereg roślin zgłaszaliśmy do konkursów nowości.
Na wystawie Gardenia w Poznaniu zgłoszona przez nas Alstroemeria SUMMER BREEZE® zdobyła potrójne Grand Prix: Wybór Sądu Konkursowego, Wybór Internautów i Wybór Zwiedzających.
Na wystawie Zieleń to Życie & Flower Expo Polska Online 2020 w Warszawie nasze nowości zdobyły medale, oraz wyróżnienia:

Na rok 2021 planujemy wprowadzenie szeregu nowości. Państwa szczególnej uwadze polecam moje nowe odmiany powojników wyhodowane w szkółce Clematis Źródło Dobrych Pnączy.


Powojniki z grupy Wielkokwiatowych Wcześnie Kwitnących:

Powojniki z grupy Wielkokwiatowych Późno Kwitnących:

Powojniki z grupy Atragene – seria odmian o wyjątkowo dużych i pełnych kwiatach

Powojnik LITTLE LEMONS ‘Zo14100’PBR z grupy Tangutica – kwiaty żółte; zwarta, karłowa, nie pnąca odmiana; uznana została za najlepszą nowość i nagrodzona złotym medalem na wystawie Plantarium 2019.

Polecamy również nowe odmiany alstromerii ogrodowej.

Wszystkie wprowadzane nowości wymienione są na 2 stronie oferty.

Kontynuujemy sprzedaż specjalnych metalowych, ocynkowanych stelaży stabilizujących i poprawiających ekspozycję naszych roślin oraz toreb podarunkowych.

Kolorowe ulotki A4 będą dystrybuowane wraz z zamawianymi roślinami do wyczerpania zapasów. Po ich wyczerpaniu wzory ulotek do wydruku będą dostępne na naszej stronie internetowej.

W 2021 roku planujemy wziąć udział w następujących wystawach (mamy nadzieję, że się odbędą):

Życzę udanego sezonu i zapraszam do współpracy.

                                                                                   Szczepan Marczyński


Formularz zamówienia

 

W szkółce prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Zapraszamy do współpracy sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie, administracje oraz firmy urządzające tereny zieleni. Prosimy o zapoznanie się z warunkami sprzedaży. Naszą ofertę wysyłamy pocztą tradycyjną raz do roku na wiosnę. Zamówienia należy przesyłać na clematis1@clematis.com.pl